Lista produktów producenta: Boll

Klej w sprayu doskonale nadający się do łączenia plastiku, metalu, szkła, folii, tkaniny, drewna, papieru, skóry, styropianu, gumy itp. materiałów. Specjalna, regulowana dysza umożliwia dowolne dozowanie kleju.
0 Recenzje
Jest to produkt o średniej zawartości części stałych Medium Solid. Posiada bardzo dobrąrozlewność oraz zapewnia wysoki połysk. Uzyskana powłoka jest odporna na zarysowania,działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Lakier nadaje się dopokrywania większości lakierów bazowych rozcieńczalnikowych i wodorozcieńczalnychdostępnych na rynku.
0 Recenzje
Mleczko nabłyszczające służy do ostatecznego wykończenia powierzchni lakierowanej. Zapewnia głęboki połysk i długotrwałą ochronę lakieru przed starzeniem się oraz wpływem czynników atmosferycznych. Bardzo łatwo daje się usuwać z elementów gumowych i plastikowych. Najlepszy efekt przy zastosowaniu maszynowym.
0 Recenzje
Lekko ścierna pasta do polerowania ręcznego służąca do odświeżania lakieru. Regeneruje ikonserwuje powierzchnię nadając jej wysoki połysk. Może być stosowana na wszystkiegorodzaju lakierach. Idealnie nadaje się do odnowienia zmatowiałych i starych lakierów.Usuwa delikatne rysy oraz różnego rodzaju uszkodzenia lakieru powstałe po ptasichodchodach, żywicy...
0 Recenzje
Idealnie usuwa kurz,brud oraz pozostałości po szlifowaniu.Szmatka ta także jest świetnym niwelatorem odkurzu powstałego po natrysku bazy.Można stosować dowszystkich typów lakierów oraz do takich powierzchni powlekanych i nie powlekanych jak metal,drewno,tworzywa sztuczne itp.
0 Recenzje
Szpachlówka poliestrowa służy do wypełniania ubytków w różnego rodzaju tworzywachsztucznych. Idealnie nadaje się do szlifowania ręcznego oraz mechanicznego. Posiadawyjątkowo dużą elastyczność i znakomitą przyczepność do powierzchni wykonanych zwielu rodzajów tworzyw sztucznych, prócz polietylenu i teflonu. 
0 Recenzje
Wosk w sprayu służy do nabłyszczania oraz konserwowania różnego rodzaju powierzchni.Preparat na bazie wysokiej jakości wosku Carnauba oraz odpowiednio dobranej mieszankisilikonów. Dzięki swojej recepturze zapewnia wysoki połysk i ochronę lakieru przedczynnikami atmosferycznymi.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów