Kosmetyki

Kosmetyki  Jest 12 produktów.

Delikatne mleczko wykończeniowe G10 do usuwania lekkich zadrapań oraz kolistych śladów po polerowaniu, w szczególności na ciemnych kolorach.
0 Recenzje
3M - 50383 -(ciemno-niebieski korek) Mleczko polerskie do usówania hologramówW fazie wykończeniowej napraw powłoki lakierniczej uwydatniają się często delikatne koliste ślady na wypolerowanej powierzchni.Mleczko 3M - Perfect-it Ultrafina SE 50383 jest pewnym sposobem trwałego usunięcia śladów po hologramowych
0 Recenzje
Automax czernidło do zderzaków to wygodny w użyciu preparat, pielęgnujący również pozostałe nielakierowane elementy plastikowe oraz listwy. Likwiduje uporczywe plamy i odbarwienia, przywraca pierwotną głębię czerni i połysk. Doskonalekonserwuje i zabezpiecza przed wilgocią i zabrudzeniami. Filtry UV chronią przed niekorzystnym działaniem promieni...
0 Recenzje
Autosol Metal Polish - jest to pasta przeznaczona do polerowania metalu.Pozwala ona w bezpieczny i szybki sposób usunąć utlenienia,lotną rdzę czy przebarwienia.Przywraca polerowanym elementom ich oryginalny,lustrzany połysk.Pozostawia niewidoczną,zabezpieczającą warstwę ochronną dla dłuższego utrzymania blasku wypolerowanej powierzchni.
0 Recenzje
Wosk w sprayu służy do nabłyszczania oraz konserwowania różnego rodzaju powierzchni.Preparat na bazie wysokiej jakości wosku Carnauba oraz odpowiednio dobranej mieszankisilikonów. Dzięki swojej recepturze zapewnia wysoki połysk i ochronę lakieru przedczynnikami atmosferycznymi.
0 Recenzje
BARDZO MOCNY DIMER AKTYWNA PIANA. Piana aktywna do usuwania ciężkich zabrudzeń- bez fosforanów Preparat dwuskładnikowy o pH zasadowym. Dokładnie myje odtłuszcza bez konieczności używania gąbki lub szczotki.
0 Recenzje
Duża gąbka bardzo miękka o wysokiej wytrzymałości.
0 Recenzje
Plak czyste opony preparat do pielęgnacji opon i uszczelek to nowoczesny i niezwykle skuteczny środek do czyszczenia i konserwacji.
0 Recenzje
Plak Matowy 600ml środek przeznaczony do czyszczenia i konserwacji elementów wyposażenia wykonanych z tworzyw sztucznych o strukturze matowej. Dzięki dodatkom filtrów UV, ogranicza płowienie barwników, zapewniając długotrwałą głębie koloru pielęgnowanych powierzchni. Tworząc delikatny, a nie klejący film, zabezpiecza przed ponownym zabrudzeniem.
0 Recenzje
Plak Nabłyszczający 600 ml.-Preparaty do czyszczenia Cockpitów, przeznaczone są do konserwacji elementów wyposażenia wykonanych z tworzyw sztucznych, wykończonych w wersji błyszczącej. Dostępne w wersjach zapachowych : WANILIA, CYTRYNA, LAWANDA, TRUSKAWKA, WIŚNIA, BRZOSKWINIA oraz bezsilikonowy dla lakiernictwa ZIELONY.
0 Recenzje
Mikrowłókno jest coraz powszechniej używane przez profesjonalistów w przemysle motoryzacyjnym a także w gospodarstwach domowych. Dzięki niezwykłym właściwościom doskonale radzi sobie tam, gdzie tradycyjne środki czystości zawodzą.
0 Recenzje
Skoncentrowany szampon do mycia każdego typu lakieru samochodowego. Tworzy obfitą pianę, nadaje wyjątkowy połysk. Posiada neutralne pH. Pojemność: 1 L
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów