Narzędzia

Narzędzia  Jest 8 produktów.

Podkategorie

Dysze prądowe niezależnie od wielkości otworu są w tej samej cenie.
0 Recenzje
Optymalne efekty pracy we wszystkich dziedzinach. Dokładne i równe rozpylanie
0 Recenzje
Zawory redukcyjne służą do nastawiania i utrzymywania stałego ciśnienia czynnika roboczego w czasie lakierowania i pracy z pistoletem natryskowym bądź pneumatycznym-wyciskowym. Umożliwiają zapewnienie poprawnej wartości ciśnienia wyjściowego niezależnie od zmian ciśnienia w sieci zasilającej powyżej wartości zredukowanej.
0 Recenzje
Dla warsztatów lakierniczych,wygodny w użytkowaniu z bogatym zastosowaniem: Maski(pokrywy silnika),błotniki,spojlery,lusterka - praktyczny i wygodny w obsłudze mechanizm obrotu sterowany pedałem, dający możliwość ustawienia obrabianych lub lakierowanych elementów pod dowolnym kątem ramiona z podwójnym systemem zamocowań wszystkie elementy ocynkowane
0 Recenzje
Uniwersalny stojak o mocnej i stabilnej konstrukcji.  Stojak posiada prosty i pewnie działający mechanizm regulacji zmiany wysokości i rozstawu ramion umożliwiający kilkanaście pozycji pracy w zakresie wysokości od 45 do 124 cm i szerokości
0 Recenzje
Uniwersalny stojak o mocnej i stabilnej konstrukcji. Stojak przeznaczony jest do lakierowania oraz obróbki szlifierskiej różnego typu elementów karoseryjnych np. zderzaki i spoilery. Wykonany z profili i rury stalowej o średnicy 38 mm w całości ocynkowany galwanicznie i polakierowany na biało.
0 Recenzje
Szlifierka jest niezastąpionym narzędziem w każdym zakładzie lakierniczym jak również np. w pracowniach stolarskich. Idealna do szlifowania wszelkiego rodzaju szpachlówek, podkładów czy też lakierów.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów