Pasty polerskie

Pasty polerskie  Jest 15 produktów.

Podkategorie

Pasta polerska G6 Rapid Grade Paste Compund to wysokiej jakości, jedna z agresywniejszych past polerskich, znanej na cały świecie marki Farecla. Pasta przeznaczona jest do użycia na twardszych powierzchniach oraz do cięższych prac polerskich.
0 Recenzje
3M - FAST CUT - 09374 (Biały Korek)Środek polerski Fast Cut - 3M (Biały Korek)  to pasta polerska  idealnie nadająca się do pracy na powierzchniach  mocniej zarysowanych. Z pastą 09374 pracujemy bez udziału wody, polerką  maszynową z gąbka  polerską twardą  lub  futrem polerskim. Dedykowana do produkt  gąbka pomarańczowa  09550 3M świetnie sprawdza się...
0 Recenzje
3M Fast Cut zielony korek.Pasta polerska średnio ziarnista przeznaczona do renowacji mocnozniszczonego lakieru. Usuwa zarysowania powstałe na myjniach szczotkowych i lekkie rysy użytkowe.
0 Recenzje
3M - 50383 -(ciemno-niebieski korek) Mleczko polerskie do usówania hologramówW fazie wykończeniowej napraw powłoki lakierniczej uwydatniają się często delikatne koliste ślady na wypolerowanej powierzchni.Mleczko 3M - Perfect-it Ultrafina SE 50383 jest pewnym sposobem trwałego usunięcia śladów po hologramowych
0 Recenzje
Preparat do polerowania i renowacji aluminium.Specjalnie opracowana formuła dla aluminium. Szybko i bez wysiłku nadaje wysoki wysoki połysk, bez zarysowań. Nie zawiera amoniaku. Nadaje wysoki połysk,nie rysuje powierzchni,wybłyszcza "zamglone" powierzchnie aluminium,nie zawiera amoniaku.    
0 Recenzje
Autosol Metal Polish - jest to pasta przeznaczona do polerowania metalu.Pozwala ona w bezpieczny i szybki sposób usunąć utlenienia,lotną rdzę czy przebarwienia.Przywraca polerowanym elementom ich oryginalny,lustrzany połysk.Pozostawia niewidoczną,zabezpieczającą warstwę ochronną dla dłuższego utrzymania blasku wypolerowanej powierzchni.
0 Recenzje
Metal Polish pasta do usuwania rys z metalu i tworzyw sztucznych.Pasta do usuwania rys z metalu i tworzyw sztucznych. Do powierzchni lakierowanych i plastikowych szyb(z tworzywa sztucznego). Odpowiedni do szyberdachu, szyby ochronnej kasku, wyświetlacza telefonu, okularów, szyb samolotów, łodzi oraz drobnych rys na polakierowanych powierzchniach. Usuwa...
0 Recenzje
Niezwykle skuteczna pasta polerska przeznaczona do czyszczenia i polerowania stali nierdzewnej - kwasówki.Czyści,poleruje,chroni i usuwa rdzę oraz naloty.Powierzchnia nabiera wysokiego połysku bez zarysowań. 
0 Recenzje
Mleczko nabłyszczające służy do ostatecznego wykończenia powierzchni lakierowanej. Zapewnia głęboki połysk i długotrwałą ochronę lakieru przed starzeniem się oraz wpływem czynników atmosferycznych. Bardzo łatwo daje się usuwać z elementów gumowych i plastikowych. Najlepszy efekt przy zastosowaniu maszynowym.
0 Recenzje
Lekko ścierna pasta do polerowania ręcznego służąca do odświeżania lakieru. Regeneruje ikonserwuje powierzchnię nadając jej wysoki połysk. Może być stosowana na wszystkiegorodzaju lakierach. Idealnie nadaje się do odnowienia zmatowiałych i starych lakierów.Usuwa delikatne rysy oraz różnego rodzaju uszkodzenia lakieru powstałe po ptasichodchodach, żywicy...
0 Recenzje
Pasta woskowa do czyszczenia i polerowania starych lakierów.Czyści, konserwuje,odnawia i poleruje nadwozie samochodu, usuwa mikrowarstwę zwietrzałego lakieru wraz z zanieczyszczeniami takimi jak asfalt,plamy olejowe i resztki owadów. 
0 Recenzje
Pasta woskująca, która szybko i skutecznie konserwuje i nabłyszcza wszystkie rodzaje lakierów w tym metalizowane i perłowe. Nadaje doskonały połysk oraz pozostawia warstwę ochronną zabezpieczającą lakier przed działaniem czynników atmosferycznych. Przywraca intensywną barwę lakieru.
0 Recenzje
Profesionalna pasta polerska przeznaczona do polerowania powierzchni lakiernicznych. Doskonale sprawdza się przy polerownaiu powierzchni z plastiku, metalu oraz w przemyśle.
0 Recenzje
K2 ALUCHROM jest rewelacyjną pastą do czyszczenia i nabłyszczania wszelkiego rodzaju elementów chromowanych, aluminiowych, posrebrzanych, pozłacanych, wykonanych z brązu lub ze stali nierdzewnej, a także wielu innych metali. Szczególnie polecamy do konserwacji felg aluminiowych.
0 Recenzje
Uniwersalna pasta do pielęgnacji lakieru K2 TURBO to idealny wybór dla każdego kto rozpoczyna swoją przygodę z kosmetyką samochodową lub chce za pomocą niewielkiego nakładu pracy szybko poprawić wygląd auta.Pasta ta nabłyszcza lakier,podkreśla kolor,usuwa drobne rysy i zabrudzenia,zapewniając satysfakcjujący efekt.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów