Materiały lakiernicze  Jest 22 produktów.

Podkategorie

na stronę
Delikatne mleczko wykończeniowe G10 do usuwania lekkich zadrapań oraz kolistych śladów po polerowaniu, w szczególności na ciemnych kolorach.
0 Recenzje
Jednoskładnikowe poliuretanowe szczeliwo posiadające bardzo dobrą przyczepność do zagruntowanej i lakierowanej blachy oraz do stali nierdzewnej,aluminium,szkła,większości tworzyw sztucznych i betonu.Służy do uszczelniania połączeń spawanych i zgrzewanych blach karoserii samochodowych. Może być nakładany w postaci wałka,rozprowadzany pędzlem lub szpachelką.
0 Recenzje
Preparat stanowi doskonałą ochronę przed korozją przy ponownym ocynkowywaniu wielu podstawowych metali. Doskonała przyczepność do metali kolorowych i żelaza
0 Recenzje
Jest to produkt o średniej zawartości części stałych Medium Solid. Posiada bardzo dobrąrozlewność oraz zapewnia wysoki połysk. Uzyskana powłoka jest odporna na zarysowania,działanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV. Lakier nadaje się dopokrywania większości lakierów bazowych rozcieńczalnikowych i wodorozcieńczalnychdostępnych na rynku.
0 Recenzje
Idealnie usuwa kurz,brud oraz pozostałości po szlifowaniu.Szmatka ta także jest świetnym niwelatorem odkurzu powstałego po natrysku bazy.Można stosować dowszystkich typów lakierów oraz do takich powierzchni powlekanych i nie powlekanych jak metal,drewno,tworzywa sztuczne itp.
0 Recenzje
Szpachlówka poliestrowa służy do wypełniania ubytków w różnego rodzaju tworzywachsztucznych. Idealnie nadaje się do szlifowania ręcznego oraz mechanicznego. Posiadawyjątkowo dużą elastyczność i znakomitą przyczepność do powierzchni wykonanych zwielu rodzajów tworzyw sztucznych, prócz polietylenu i teflonu. 
0 Recenzje
Corina jest farbą na rdzę i przydatną w niesprzyjających warunkach mikroklimatycznych, przy niskich temperaturach, powierzchniowej kondensacji wilgoci oraz na powierzchniach niedoczyszczonych.
0 Recenzje
Clear 5000 jest to lakier bezbarwny najwyższj jakości , który wyróżnia się doskonałą rozlewnością i znakomitym wyglądem
0 Recenzje
Doskonałe rozwiązanie zapewniające optymalną odporność na zarysowania i wytrzymałość chemiczną
0 Recenzje
Gąbka polerska przeznaczona do wszystkich rodzajów lakieru : Wielowarstwowa gąbka nadająca ulepszony efekt polerski opodwyzszonej trwałości Lepsza kontrola pracy polerki Plastikowa nakładka chroniąca przed przypadkowym kontaktem z powierzchnią Struktura gąbki zatrzymuje wewnątrz wodę, odbierając ciepło z polerowanej powierzchni 
0 Recenzje
Do napraw karoserii samochodowych w profesjonalnych zakładach lakierniczych. Posiada dobre właściwości wypełniające, łatwa w obróbce, krmowa konsystencja, można ją nakładać w grubych warstwach. 
0 Recenzje
Szpachla wypełniająca.
0 Recenzje
Szpachla z włóknem szklanym
0 Recenzje
W skład zestawu wchodzi: żywica poliestrowa, utwardzacz oraz mata szklana.
0 Recenzje
Żywica poliestrowa New Line 1kg. Można kupić samą bądź w zestawie.W skład zestawu wchodzi: żywica poliestrowa, utwardzacz oraz mata szklana.
0 Recenzje
Ranal Baranek (środek ochrony karoserii). Produkowany jest na bazie wysokiej jakości żywic syntetycznych, nie zawiera bitumów i asfaltów.Po wyschnięciu warstwa jest elastyczna i odporna na uderzenia żwiru, kamieni, działanie wody, soli, smarów i olejów, charakteryzuje się gruboziarnistą strukturą.
0 Recenzje
Szpachlówka Fast 3 w 1 przeznaczona jest do wypełniania większych lub mniejszych nierówności i zagłębień na powierzchni przed naniesieniem podkładu.Szpachla zawiera optymalną ilość włókien szklanych odpowiedzialnych za efekt wzmocnienia, a zróżnicowana ziarnistość odpowiada za wypełnienie oraz idealne wykończenie. 
0 Recenzje
Jednokomponentowy produkt przeznaczony do przygotowania powierzchni do pokrycia lakieremnawierzchniowym. Posiada bardzo dobre właściwości antykorozyjne i zapewnia skuteczną izolacjęprzed wilgocią. Idealnie nadaje się do napraw miejscowych, może być przemalowywany systemamiwodnymi i rozcieńczalnikowymi.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów