Podkłady

Podkłady  Jest 5 produktów.

Preparat stanowi doskonałą ochronę przed korozją przy ponownym ocynkowywaniu wielu podstawowych metali. Doskonała przyczepność do metali kolorowych i żelaza
0 Recenzje
Podkład epoksydowy w jednym , preparat dostępny w szerokiej gamie opakowań: 30ml do usuwania małych ognisk korozji, w areozolu 150-400ml wygodny do użycia w miejscach trudno dostępnych (wnętrza profili,rur.itp.) w pojemnikach 100ml, 250ml, 500ml do nakładania pędzlem ,wałkiem i natryskiem, w kanistrach 1 i 5l do wszystkich większych powierzchni.
0 Recenzje
Corina jest farbą na rdzę i przydatną w niesprzyjających warunkach mikroklimatycznych, przy niskich temperaturach, powierzchniowej kondensacji wilgoci oraz na powierzchniach niedoczyszczonych.
0 Recenzje
Jednokomponentowy produkt przeznaczony do przygotowania powierzchni do pokrycia lakieremnawierzchniowym. Posiada bardzo dobre właściwości antykorozyjne i zapewnia skuteczną izolacjęprzed wilgocią. Idealnie nadaje się do napraw miejscowych, może być przemalowywany systemamiwodnymi i rozcieńczalnikowymi.
0 Recenzje
Cynkowa powłoka antykorozyjna o zabarwieniu ogniowo nakładanego cynku.Doskonale uzupełnia uszkodzenia, odpryski ogniowego cynku, chroniąc długotrwale przed korozją Jasny, metaliczny kolor.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów