Mleczka-Woski

Mleczka-Woski   Jest 5 produktów.

3M - 50383 -(ciemno-niebieski korek) Mleczko polerskie do usówania hologramówW fazie wykończeniowej napraw powłoki lakierniczej uwydatniają się często delikatne koliste ślady na wypolerowanej powierzchni.Mleczko 3M - Perfect-it Ultrafina SE 50383 jest pewnym sposobem trwałego usunięcia śladów po hologramowych
0 Recenzje
Metal Polish pasta do usuwania rys z metalu i tworzyw sztucznych.Pasta do usuwania rys z metalu i tworzyw sztucznych. Do powierzchni lakierowanych i plastikowych szyb(z tworzywa sztucznego). Odpowiedni do szyberdachu, szyby ochronnej kasku, wyświetlacza telefonu, okularów, szyb samolotów, łodzi oraz drobnych rys na polakierowanych powierzchniach. Usuwa...
0 Recenzje
Mleczko nabłyszczające służy do ostatecznego wykończenia powierzchni lakierowanej. Zapewnia głęboki połysk i długotrwałą ochronę lakieru przed starzeniem się oraz wpływem czynników atmosferycznych. Bardzo łatwo daje się usuwać z elementów gumowych i plastikowych. Najlepszy efekt przy zastosowaniu maszynowym.
0 Recenzje
Pasta woskująca, która szybko i skutecznie konserwuje i nabłyszcza wszystkie rodzaje lakierów w tym metalizowane i perłowe. Nadaje doskonały połysk oraz pozostawia warstwę ochronną zabezpieczającą lakier przed działaniem czynników atmosferycznych. Przywraca intensywną barwę lakieru.
0 Recenzje
Mikrowłókno jest coraz powszechniej używane przez profesjonalistów w przemysle motoryzacyjnym a także w gospodarstwach domowych. Dzięki niezwykłym właściwościom doskonale radzi sobie tam, gdzie tradycyjne środki czystości zawodzą.
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów