Materiały pomocnicze

Materiały pomocnicze  Jest 6 produktów.

Delikatne mleczko wykończeniowe G10 do usuwania lekkich zadrapań oraz kolistych śladów po polerowaniu, w szczególności na ciemnych kolorach.
0 Recenzje
Jednoskładnikowa,trwale elastyczna,szybkoschnąca,pokrywalna wszystkimi typami lakierów samochodowych polimerowa natryskowa masa uszczelniająca.
0 Recenzje
Jednoskładnikowe poliuretanowe szczeliwo posiadające bardzo dobrą przyczepność do zagruntowanej i lakierowanej blachy oraz do stali nierdzewnej,aluminium,szkła,większości tworzyw sztucznych i betonu.Służy do uszczelniania połączeń spawanych i zgrzewanych blach karoserii samochodowych. Może być nakładany w postaci wałka,rozprowadzany pędzlem lub szpachelką.
0 Recenzje
APP Puder Kontrolny jest pudrem przeznaczonym do sprawdzenia jakości szlifowanej powierzchni.Szybko i skutecznie umożliwia wykrycie niedoskonałości obrabianej powierzchni takie jak pory,rysy oraz nierówności.Puder ten nie zawiera rozpuszczalników.Można szlifować go na sucho i na mokro.
0 Recenzje
Idealnie usuwa kurz,brud oraz pozostałości po szlifowaniu.Szmatka ta także jest świetnym niwelatorem odkurzu powstałego po natrysku bazy.Można stosować dowszystkich typów lakierów oraz do takich powierzchni powlekanych i nie powlekanych jak metal,drewno,tworzywa sztuczne itp.
0 Recenzje
Gąbka polerska przeznaczona do wszystkich rodzajów lakieru : Wielowarstwowa gąbka nadająca ulepszony efekt polerski opodwyzszonej trwałości Lepsza kontrola pracy polerki Plastikowa nakładka chroniąca przed przypadkowym kontaktem z powierzchnią Struktura gąbki zatrzymuje wewnątrz wodę, odbierając ciepło z polerowanej powierzchni 
0 Recenzje
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów